Hesabıma SADECE bilgisayardan girebiliyorum

Papara hesabıma bilgisayar dışındaki cihazlardan ulaşamıyorum, telefon programında doğru şifre girsem bile, şifre değiştirsem bile işe yaramıyor fakat aynı şifre ile bilgisayar programını kullanabiliyorum.

2 Beğeni

Merhaba @onur.ilhan3545 :wave:

Uygulama mağazanızdan papara sürünümünüzü kontrol ediniz güncel değil ise güncelleyiniz veya uygulamayı silip tekrar deneyiniz işe yaramaması durumunda uygulama sürümünüz ve telefon modeliniz ile birlikte paparaya bir mail gönderiniz.

:email: destek@papara.com

4 Beğeni

Öncelikle merhaba
Eğer android telefon kullanıyorsan ana ekrana gel ve çıkan ekrana basılı tut ardından uygulama bilgisi seçeneğine tıkla ekranın en altında verileri temizle tuşuna bas ve ayarlardan çık önbelleği temizle ve telefon ayarlar kısmına gir depolama alanı > uygulamalar > uygulamaları yönet > papara bu adımları izledikten sonra papara uygulamasını sil tekrar yükle ve yeniden dene

Eğer ios işletim sistemi kullanıyorsan ilk önce önbelleği temizle sonra ayarlar > genel > iPhone saklama alanı > papara bu adımları izledikten sonra papara uygulamasını sil önbelleği tekrar temizle ve paparayı yeniden indir

1 Beğeni