Hayalet sanal kart

Merhaba. Zaten silinmiş olan hayalet kartımın ayrıntılarını alabilir miyim? Bu kartın tam numarasına ihtiyacım var. İşlem makbuzu sadece ilk 6 ve son 4 haneyi gösteriyor. Destek e-postası neden neredeyse 24 saattir yanıt veremiyor? Sadece otomatik cevap mektupları alıyorum. Buna acilen ihtiyacım var! Türkçe bilmediğim ve İngilizcem zayıf olduğu için telefon kullanamıyorum.

1 Beğeni

[TUR]
Merhaba @deepexplode , Papara topluluğa hoşgeldin.

İlgili konuda destek alabilmek için " destek@papara.com " adresine e-posta gönderdikten sonra beklemek dışında yapabileceğin bir işlem maalesef bulunmamakta. Biraz beklemeni ve eğer sorunun hala devam ederse tekrar e-posta göndermeni rica ederim.

Sağlıklı ve mutlu günler dilerim.

[ENG]
Hi @deepexplode , Welcome to Papara Topluluk.

Unfortunately, there is no action you can take to get support on the subject, other than waiting after sending an e-mail to " destek@papara.com ". I urge you to wait a bit and if the problem still persists, send an e-mail again.

Have a nice day.

[FR]
Bonjour @deepexplode , bienvenue dans la Papara Topluluk.

Malheureusement, vous ne pouvez rien faire pour obtenir de l’aide sur le sujet, si ce n’est attendre après avoir envoyé un e-mail à " destek@papara.com ". Je vous invite à patienter un peu et si le problème persiste encore, renvoyez un e-mail.

Passe une bonne journée.

1 Beğeni