Cashback marka önerileri

Amazon Prime gayet kazançlı bir seçenek olur.

1 Beğeni

Netflix, Spotify da olduğu gibi, Twitch ve Amazon Prime’a da Cashback getirilir mi? Getirilirse harika bir şey olabilir şahsen. İkisi de oldukça kullanılan platformlar çünkü.

1 Beğeni

Geforce Now Türkiye için ve Yemeksepeti için Cashback özelliği gelse çok iyi olurdu.

%5 bile bir çok insanın Papara’yı tercih etmesi için bir sebep olabilir.

1 Beğeni

Evet katılıyorum özellikle Geforce Now

1 Beğeni

Türkiye’ye serverlari gelen GAME+ sporsorluğndaki NVİDİA Geforce Now’a Cashback gelebilir?

1 Beğeni

Merhaba,Xbox platformu gün geçtikçe ülkemizde büyüyor(bölgesel fiyatlandırmaları ve gamepass’in inanılmaz içerik bolluğu sayesinde) Gamepass Ultimate için cashback harika olur,veya en azından gamepass konsol içinde olabilir:)

2 Beğeni

Xbox game pass, gameplas ve deercase gelirse çok iyi

2 Beğeni

Evet çok güzel olur. Fiyatları çok pahallı :frowning:

1 Beğeni

Merhaba,
Apple ürünleri için (apple music, icloud, apple store) bir adet cashback gelse süper olur.

1 Beğeni

Amazon prime içinde cashback olacak mı

1 Beğeni

Ben konu açma yerini bulamadım kusura bakmayın acaba araba kiralama da tiktak ne zaman eklenir çünkü çok fazla kullanıcısı olduğu için daha çok kişi kullanır

1 Beğeni

Merhaba, veteriner harcamalari icin cashback gelse guzel olmaz mi?

1 Beğeni

Merhabalar, YouTube Katıl Butonu için Cashback gelirse çok iyi olur. Her ay en fazla 15 TL Cashback verebilirsiniz.

2 Beğeni

Selamlar, biliyorsunuz ki son zamanlarda Amazon Prime Türkiye’ye geldi ve birçok kişi Prime almaya başladı. Bilhassa Twitch kullanıcıları çok fazla Amazon Prime kullanıyor. Ve de bir çoğumuz Papara kullanıyoruz, o yüzden Cashback Amazon Prime için gelebilir diye düşünüyorum. Takdir edersiniz ki Amazon Prime’ın fiyatı ucuz, lakin ufak bir indirim bile yapılsa birçok kullanıcının bu nedenle Papara’ya geçeceğini düşünüyorum. Ayrıyetten hali hazırda olan kullanıcılar için de çok büyük bir özellik olacaktır.

2 Beğeni

TRENDYOL CASHBACK GELSİN ÇOĞUNLUKLA BURADAN ALIŞVERİŞ YAPILIYOR :slight_smile:

2 Beğeni

Merhabalar bence suan cashback programlarinin yaninda ekstradan yemek sepeti çiçek sepeti trendyol hepsiburada steam kitapseç ve bim a101 şok gibi marketler olmalı. Bence akaryakit cashbamki de olabilir.
Iyi gunler efendim yenilikleri 4 gozle bekloyoruz

4 Beğeni

Merhablar Bildiğiniz üzere CashBank’te Martı ve Hop var Çanakkale’de yaşayan arkadaşlar için “Tazı” getirilmesini öneriyorum aynı yaş aralığına sahip kişiler için uygun olacaktır.

1 Beğeni

Son dönemde Xbox Game pass aboneliği dünyada ve ülkemizde çok popülerleşti.Desteklenen ve gerçekten sürekli kullanıcı olan bir platform.Eğer Cashback’e eklenirse birçok kullanıcı memnun olacaktır diye düşünüyorum.

1 Beğeni

Bazı kartlarda gördüm UDEMY için 25 tl indirim veriyorlar bizde Cashback programına dahil edemezmiyiz Udemy Eğitimlerini?
Bence harika olur, Dikkate almanız dileğiyle…

1 Beğeni

Steam Cashback geri gelsin lütfen Netflix ve diğer platformları ikiye katlayacaktır kullanıcı olarak.

2 Beğeni