Bu mail paparaya mı ait?

Bugün maillere bakınca a.papara.com adresinden bir mail gelmiş spam’a filanda düşmemiş direk gelen kutusunda bu mail adresi sağlam bir adres mi ?

2 Beğeni

Sanmıyorum…
Papara’nın Resmi mail adresi destek@papara.com 'dur.

3 Beğeni

Öncelikle Merhaba ,
Soruna cevabım evet, açıklamak gerekirse ;
Papara belirli aralıklarla kampanya bildirimlerini mail üzerinden kullanıcılarına iletir. Yani size gelen mail Papara’dan gelmektedir. Ama size uyarım her papara yazan mail adreslerine güvenme , çünkü sizin gibi kullanıcıları dolandırmak için çabalayan birçok sahtekar bulunmakta kısaca her gördüğün bağlantıya dikkat etmeden tıklama .Bu mail adresini aklında tut ki bir dahakine için rahat bir şekilde bağlantılar arasında gezinebilesin :slight_smile:
Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :sweat_smile:
Kendine iyi bak , sağlıklı günler

2 Beğeni

Selam @FatihAksoy
Papara’nın resmi mail adresi destek@papara.com ‘dur. Bu mail yüksek ihtimalle Papara’ ya ait değildir.
Maildeki bağlantı veya dosyalara hiçbir şekilde tıklamamanı, gerekiyorsa bu konu hakkında resmi Papara Destek Hattı ile görüşmeni şiddetle tavsiye ederim.
Lütfen dikkatli ol. Görüşmek üzere.
-Kerem

İhtiyacın olabilecek bağlantılar:
Papara İletişim
destek@papara.com

3 Beğeni

Bilgilendirme için sağolun bu aralar papara adını kullanarak bir çok dolandırıcılık oluyor :confused: Sizlerinde sosyal medya aracılığı ile arada da olsa duyurmanız iyi olur gençler tıklar eder :slight_smile:

2 Beğeni

Teşekkürler hocam zaten tıklamam :slight_smile:

1 Beğeni

Teşekkürler zaten tıklamamda sizinde haberiniz olması adına paylaştım :slight_smile:

2 Beğeni