Bu işlemi yapmak için yetkin bulunmuyor.

merhabalar ben papara black kartımdan para gönderme işlemini yapamıyordum bu yüzden yeni bir almond kart başvurusunda bulundum fakat öğrendim ki iki farklı kart tek bir papara hesabından yönetiliyormuş doğal olarak sorun çözülemedi para göndermeye çalıstığım zaman aşağıda ki ekran görüntüsünde olan uyarıyı alıyorum (olayla ilgili mail attım) bu konu hakkında geri dönüş sağlarsanız sevinirim

1 Beğeni

Merhaba @eren23649 :wave:t2:

Talebin ile ilgili destek ekibimiz tarafından hesabına kayıtlı e-posta adresin üzerinden geri dönüş yapıldığını görüntülemekteyiz.

İşlemin ile ilgili gerekli incelemeleri gerçekleştirebilmemiz için e-posta adresin üzerinden istenen bilgi ve belgeleri destek@papara.com adresimize göndermeni rica eder, ilgili bilgi ve belgeleri eksiksiz olarak göndermen halinde işlemin ile ilgili en kısa sürede geri dönüş yapılacağını iletmek isteriz.

Hocam bendede aynı sorun var

Bu benim de başıma geldi ama bir hafta oldu ve hiç yardım alamıyorum

Merhaba @mehmethngny5885 :wave:t2:

İletmiş olduğun konu ile ilgili talebini oluşturduk. İşlemin ile destek ekiplerimiz en kısa sürede ilgilenecek ve sonuçlandığında Papara hesabına kayıtlı e-posta adresin üzerinden geri dönüş yapacaktır. E-posta adresini ara ara kontrol etmeni rica ederiz.

Merhaba @wanghanmust :wave:t2:

Talebin ile ilgili destek ekibimiz tarafından hesabına kayıtlı e-posta adresin üzerinden geri dönüş yapıldığını görüntülemekteyiz.

İşlemin ile ilgili gerekli incelemeleri gerçekleştirebilmemiz için e-posta adresin üzerinden istenen bilgi ve belgeleri destek@papara.com adresimize göndermeni rica eder, ilgili bilgi ve belgeleri eksiksiz olarak göndermen halinde işlemin ile ilgili en kısa sürede geri dönüş yapılacağını iletmek isteriz.