Borsa, hisse senedi, kripto paralar ve yatırım araçları

Merhaba ben hisse senedi almak istiyorum ama henüz bu özellik gelemedi oysaki 1 yıl önce yenilikler hakkında papara cüzdan ile hisse senedi işlemleri gelecek yazıyordu lütfen senet işlemleri gelsin

6 Beğeni

"Merhaba, önerin için teşekkürler. Yatırım ürünleriyle ile ilgili çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. :slight_smile: Yakın zamanda yatırım ürünlerini bekleyen kullanıcılarımızın hoşuna gideceğini düşündüğümüz yeni özelliklerimizden haberdar olmak için sosyal medya sayfalarımızı takip ettiğine emin ol.

Yeni fikirlerini ve önerilerini bizimle paylaşmaya devam edersen mutlu oluruz! "

4 Beğeni

Şimdi yepyeni bir fikrim var. Bence artık Papara uygulaması üzerinden hisse senedi ve bitcoin alma zamanı geldi. 18 yaş sınırı getirilmeden acilen yapılmalı bence. Eminim ki çoğu kullanıcı Papara hesaplarından hisse alıp satar.

6 Beğeni

bu özellik ön ödemeli bir kart için şahsi fikrim gerek yok binance üzerinde bitcoin alabilirsiniz

1 Beğeni

Bence gayet iyi bir fikir yoksa yoksa diğer btc uygulamaları falan 18 yaş sınırı istiyorlar

3 Beğeni

Borsa riskli finans ortamlar. Yaş sınırının olması aileleri ve hesap sahibini zor duruma sokmamak için gerekli olan bir tedbir.

4 Beğeni

Papara Hisse senedi alıp satabileceğimiz bir hisse sened borsası ile ya anlaşmalı ya da kendileri yapmalı ayrıca bunla birlikte Altın* alabileceğimiz bir yer olabilir ayrıca forex piyasası gibi anlık alım satımlar için bir uygulama yapabilirler ayrıca yaş kısıtlaması ise bu saydığım herşey için (hisse senedi,altın ve forex için) 16 yaş ve üstü olabilir

• Altın için 2 durum olabilir
    1.Forex gibi anlık alım satımlarda
  1. Hisse senedi gibi uzun ve kısa vadeli yatırımlar için
    Ayrıca hisse senedi aynı altın gibi 2 durumda olabilir
    1.Forex piyasasının içinde
    2.Uzun ve kısa vadeli yatırımlar için
    Şahsen ben hisse senedi için ayrı bir uygulama ve Forex içinde ayrı uygulama olması düşüncesindeyim Altın içinse hem forex hemde Papara uygulamasının içinde Türk lirası ve dövizler gibi olması gerektiği düşüncesindeyim Altın için para ile 7/24 canlı olarak her zaman ve heryerde takip edebileceğimiz canlı arz talep fiyat tablolarını takip edebilmeliyiz
    Eğer katılıyorsan beğenmeği unutmayın şimdiden teşekürler
5 Beğeni

Merhaba :wave:
Diğer dünya da gerçekleşen teknolojiyi ve piyasayı en iyi şekilde yakalamak için ve diğer borsa uygulamalarına, aracılara gerek kalmadan bitcoin işlemleri yapılsa daha hızlı ve mantıklı olur bu sayede benim gibi bir çok insan al,sat, nakit işlemlerini aracı kurumlara komisyon ücretlerinden ve zaman tasarrufunda faydalanabilirler.

5 Beğeni

Kripto para borsasında işlem yapanlar için papara hesabı soğuk cüzdan olarak kullanılabilmeli

1 Beğeni

2019’da bi webrazzi etkinliğinde ceonuzun paylaştığı eklenecek özellikler tüm dünyadan hisse senedi fon alıp satma kripto para alıp satma ve hatta papara card ile kripto paraları harcama özellikleri ne zaman eklenecek ya da eklenecek mi ?

5 Beğeni

+1 yatırım hesabı özelliği güzel olabilir.

1 Beğeni

Yaş sınırı olacak mı?

Merhaba @batuhan.bilge.adam,

@cemrehanalmaz92 'ın da aşağıdaki yazıda bahsettiği gibi, bu tarz yatırım işlemleri riskli işlemler.

Yasalar izin veriyor mu bilmiyorum fakat çoğu bankada 18 yaş altına yatırım hesabı açılmıyor.

Konu ile alakalı henüz bir açıklama yapılmadı, şahsi fikrim sadece 18 yaş üzerindeki kullanıcılara hitap edecek bir hesap olacağı yönünde.

Bekleyip hep birlikte göreceğiz :hugs:

4 Beğeni