Black Card aktive ve kuryenin kimlik fotoğrafını çekmesi

Bugün sipariş ettiğim black kartım JETLOGİ adlı kurye firması kartı getirdi fakat kimliğiki gösterip imza attıktan sonra kimliğimi isteyip fotoğraf çekmesi gerektiğini söyledi böyle birşeyi istemediğimi söylediğimde ise bunun papara’nın bir prodüsürü olduğunu fotoğrafı çekmeden kartı teslim edemeyeceğini söyledi
Üzerinde “Papara” ibaresi bulunan “kimliği buraya yerleştirin” yazan bir A4 kağıdı gösterdi istemeyerek de olsa kimliğimi vermek durumunda kaldım
Birinci sorum sizin böyle bir prodüsurünüz var mı?
Kartımı aktive etmek istediğimde bir hata aldım ve “Bu kartın başvurusu başka bir kullanıcı tarafından yapılmış. Yalnızca kendi hesabından başvurduğun bir hesabı aktive edebilirsin” diye bir yazı ile karşılaştım ve kartımı aktive edemedim ayrıca 16.08.2023 tarihinde teslim edilen black kartın papara mobil uygulamasında 29.08.2023 tarihinde teslim edileceği yazıyor
Kartımı aktive edemiyorum.

Merhaba @Abdullahanilyilmaz ,

Öncelikle kartlarımızın teslimatını sağlayan kurye firmaları ile aramızda gerekli güvenlik sözleşmeleri bulunmaktadır. Papara Card’ını teslim alırken kimliğini ibraz etmen ve teslim formunu imzalaman gerekmektedir. Kimlik bilgileri kart teslimatı sırasında doldurulan kimlik tespit formu için alınmaktadır. Bu işlem kartın doğru kişiye teslim edilip edilmediğini doğrulamak için yapılmaktadır.

Talebin ile ilgili yapmış olduğumuz telefon görüşmemize istinaden, müsait zamanında destek@papara.com e-posta adresimizden veya 0850 340 0 340 numaralı kullanıcı destek merkezimizden bize yeniden ulaşabilirsen sana hızlıca yardımcı olmak isteriz.

1 Beğeni