Benim papara lite kartımın içinde 179 tl var ben bunu çekmek istiyorum kartı marketten aldım

Benim papara lite kartımın içinde 179 tl var bugün 2 tane atm den çekmeyi denedim olmadı paraya ihtiyacım var nasıl çekebilirim

1 Beğeni

Merhabalar! Topluluğa hoş geldin. :wave: @abdullaherenatak370

ATMlerden para çekebilme işleminin gerçekleşmesi için hesap tipinin sözleşmeli olması gerekmektedir.

Sözleşmeli hesaba iki farklı şekilde geçebilirsin.

• Onaysız hesaba sahipken, NFC (birbirine yakın mesafedeki cihazların kablosuz iletişim kurabilmesini sağlayan sistem) destekli telefonlarda yeni kimlik kartındaki çipi başarılı bir şekilde okutarak hesap onaylama sürecini tamamladığında,
  • Onaylı hesaba sahipken, Papara (Black, Gray, Rose, Almond, Teal) Card isteyip, kartını teslim alırken kimliğini ibraz etmen ve teslim formunu imzalaman durumunda sözleşmeli hesaba geçebilirsin. İmzaladığın Papara Card teslim formu ve kimlik fotoğrafların incelenerek hesap tipin güncellenecektir. Yapılan inceleme sonucunda hesap tipin sözleşmeli olarak güncellenemez ise yeni bir Papara Card teslim formu kuryeye teslim edilebilir. Bu durumda kurye adresini yeniden ziyaret ederek kimlik ibrazı ve teslim formunun imzalanmasını isteyebilir.
1 Beğeni