Başkasının adına Spotify üyeliğimi nasıl iptal ederim?

Benim olmayan bir spotify hesabı için otomotik ödeme talimatım var nasıl iptal edebilirim

@bayramemrecan7 Merhaba,
Kartlarım > Kartı seç > Abonelikler > Aboneliği seç > Aboneliği iptal et

2 Beğeni

selamlar, bende aboneliği iptal etme seçeneği gözükmüyor yardımcı olur musunuz?

1 Beğeni

Merhaba @eymensaglikk1,
Kartlarım > Abonelik olan Kartım > Abonelikler > İlgili Abonelik
Bu yolu izlediğinde karşına çıkacak menüde İşleme Aç/Kapat seçeneği olması gerekiyor kontrol eder misin?

Eğer problemin çözülmediyse bize müşteri hizmetlerimizden ulaşabilirsin.

3 Beğeni

Evet işleme açıp kapatma var ama aboneliği iptal edebileceğim bir seçenek göremedim. Aboneliği iptal edip aboneliğimi farklı bir plana geçirmek istiyorum deneyince başarısız oluyorum, bunun da zaten mevcutta olan abonelik yüzünden olduğunu düşünüp sanal kartım ile abone oldum. Yine de abonelik iptali uygulamaya getirilirse güzel olacağını düşünüyorum, iyi günler.

1 Beğeni

Bu konu hakkında bir gelişme var mıdır acaba?

Merhaba @eymensaglikk1. Bahsettiğin abonelik iptalini platformun kendi uygulaması veya sayfası dışında gerçekleştiremezsin. Bunun için uygulamanın (Spotify’ın) kendi verilerini paylaşıyor olması gerekir ki bunu da yapacaklarını sanmıyorum.

Papara üzerinden sadece devam eden abonelik ücretlendirmelerini kapatabilirsin.
Ancak aboneliğini Papara üzerinden kapalı tutarak anında olmasada platformdaki aboneliğini iptal etmiş oluyorsun. Çünkü genel olarak bu tür platformlarda ödeme dönemin geldiğinde. Platformlar, sisteme kayıtlı olan aktif kartlarından bir süre boyunca ödeme almayı deniyorlar ve her seferinde başarısız ödeme almaları durumunda aboneliğini otomatik iptal ediyorlar.

Bahsettiğin plan geçişindeki sorun için de Spotify destek ile görüşmen gerekiyor.

4 Beğeni

Anladım, teşekkürler ilgilendiğiniz için iyi geceler :slight_smile:

2 Beğeni