Başka Banka Hesabından Havale/EFT Alma

Sevgili PAPARA artık başka banka hesaplarının para yollayabilmesine izin vermeniz gerekiyor. Zaten kullanıcıların büyük çoğunluğu küçük yaştaki insanlar ki öyle olmasa bile bu özelliğin büyük bir önemi var. Hem kendine ait banka hesapları olmayan kişilerin hem de farklı kişilerden transfer almak isteyenlerin beklediği bir özellik bu. Zaten play store ya da bu tarz Papara ile alakalı topluluk yorumlarında da en çok gördüğüm sizden istenilen özellik de bu galiba. Artık bunu görmezden gelmeyin lütfen. Şirket adına bu politika size daha karlı gibi geliyor galiba çünkü bu şekilde para transferi yapmak isteyen diğerlerini de papara lı olmaya teşvik etmiş oluyorsunuz ve kullanıcı kazanıyorsunuz. İşleriniz nasıl dönüyor bilmiyorum ama bence bu özellik gelirse kullanıcı sayınız daha da artar ve müşteri memnuniyetiniz katlanır. Paparanın tek ve en önemli eksiği bence şu an bu. Diğer bu tarz ininal gibi kartlarda böyle bir sınırlama yok diye biliyorum. Evet o diğer kartlara göre papara en iyisi ama zirveyi taşımak ve tam anlamda rakipsiz olmak müşteri memnuniyeti kazanmak adına artık bu özelliği getirmelisiniz. Ayrıca Discord da Papara ya ait bir sunucu açıp orada hiç değilse bazı güncellemelerden haberdar edici bazen de etkinlik düzenleyerek eğlenceli bir ortam oluşturabileceğiniz bazen doğrudan müşteri ile iletişim kurabileceğiniz bir yer olmalı. Zaten çok fazla sahte sunucu var paparaya ait. İninal gibi bazılarının discordda bu şekilde sunucuları var diye biliyorum. Son bir öneri olarak Cashback programınıza kesinlikle discordu da eklemelisiniz yüzde 50 ye gerek yok 5-10 tl gibi bir cashback programı ile discorda gelirseniz eğer bununla birlikte discord nitro alımları patlayacağına eminim ve sizin de bu şekilde discord şirketi ile aranızda güzel bir kazanç olur diye düşünüyorum. Fikirlerimi dikkate alacağınıza eminim şimdiden teşekkürler.

6 Beğeni

Merhabalar,

Öncelikle bu güzel fikirleri bizimle paylaştığın için teşekkür ederiz. Düşüncelerini kesinlikle dikkate alacağımızdan emin olabilirsin :wink:

• Öncelikle Kendi banka hesabından Papara hesabına ücretsiz para aktarabildiğinin bilgisini buradan sana vermek isterim. Detayları merak ediyorsan bu web sitesinden inceleyebilirsin. :arrow_right: https://www.papara.com/fees-and-limits
  • Discord’da bir araya gelmek istemen harika. Papara Discord sunucusu zaten üzerinde çalıştığımız bir konu. Çok yakında Discord’da buluşuyor olacağız :star_struck:

Aklına takılan farklı bir konu olursa lütfen bizimle paylaş :wink:

3 Beğeni

Merhaba @pektascagri86 :wave:

Öncelikle değerli fikirlerin için teşekkürler, seni bir gelişmeden haberdar etmek istedim.
Discord sunucumuza artık discord.papara.com adresinden ulaşabilirsin!

4 Beğeni