ay icerisinde yapabildigim transfer limiti

ya ben koleksiyoncuyum, ay icerisinde bircok sey getirtiyorum ve papara kullanmaya baslama sebebim de satin alim islemlerimde kolaylik saglamasiydi. karsima ayni problemi yasayan biri dustugunde endiselenip kontrol ettigim ama bu transfer limiti(?)ni degistiremedim sanirsam 18 yas alti oldugumdan. Yine de az once bu sozde limiti asmis oldugumdan odemem yarim kaldi ustelik dahaa ay ortasindayiz ve bu ay yapmam gereken baska islemler de var baskasina para gondersem gonderemiyorum kendim para atsam atamiyorum kafayi yiyecegin gercekten bu limiti yukseltme sansim olduguna pek bi umudum yok ama yalvaririm en azindan bu aylik kaldirin bir sey yapin benim bu odemelerim “yaa onumuzdeki ay yapsamm” diyebilecegim seyler degil dunyacapinca saticilarla iletisime gecip depolara gonderttigim yurtdisi yurtici gumruk falan hepsini odedigim seyler ve kaytaramam sirf bu yuzden lutfen

Merhaba @pn8j5nnwmg topluluğa hoşgeldin.

İşlem limitleri Merkez Bankası kuralları doğrultusunda belirlendiğinden maalesef kişiye özel limit arttırımı yapılamamakta.

İlgili koşulları yerine getirmeden limit yükseltemezsin.

Sağlıklı ve mutlu günler dilerim.

1 Beğeni