Atm den yatırdığım para hesabıma gelmedi

Bugün Atm den hesabıma para yatırdım fakat param hesabıma gelmedi. 2 kere müşteri hizmetlerini aradım bağlanamadım. Mail attım geri dönüş olmadı. Whatsapp hattına yazdım ordan da bir geri dönüş olmadı. Bu nasıl bir sorumsuzluk paramı istiyorum

1 Beğeni

merhaba, bu durumu yaşadığın için üzgünüm. yoğunluktan dolayı mailine dönüş yapılamamış olabilir. @KaanM destek ekibini sana yönlendirebilir.

1 hafta oldu bende bekliyorum
müşteri hizmetlerini aradım size dönüş yapılcak dendi hala dönmediler

Para yatırma sorununu hangi atmde yaşadıysan o atmnin müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir misin?

1 Beğeni

Merhaba @zeynepnisaoral :wave: Papara topluluğa hoşgeldiniz. Öncelikle müşteri hizmetlerimiz 7/24 hizmet vermektedir. Numarayı karıştırmış olabilirsiniz aşağıdaki teyitli iletişim adresini aramanızı öneririm.

Ayrıca ATM üzeriden gerçekleştirilen paranın başarılı bir şekilde okunduğundan emin olunuz! Para yatırdığınız ATM’nin hangi bankaya ait olduğunu kontrol ediniz ve sonrasında işlemin gerçekleşip / gerçekleşmediği hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kendine iyi bakman dileğiyle hoşçakal, iyi akşamlar!

Papara Phone 0850 340 0 340

Papara Mail destek@papara.com

Papara WhatsApp WhatsApp İletişim

Aynı şeyi ben de yaşadım. Dün akşam iş bankası ATM den kendime para yatırdım ama hala hesabıma geçmedi. Maillere çevap vermiyorlar, müşteri hizmetleri de cevap vermiyor.

Aynı şekilde benimkide öyle oldu 15 gün oldu gelmedi hallen