Anadolunet Papara kartımı getirmiyor

papara-kargo-hareketleri

Kartı teslim edecek firma zaten 9unda teslim almış ve dağıtıma çıkarmış görünüyor. Kurye tarafıma whatsapp üzerinden iki defa mesaj attı evde olup olmadığıma dair. Fakat bir türlü gelmeyince ben aramak durumunda kaldım. Kurye bana işten istifa ettiğini başka arkadaşın dağıtacağını söyledi. Fakat bu firmaya ulaşabilecek elimde ne bir telefon numarası ne de herhangi bir mail adresi var. Papara müşteri hizmetleri zaten yok arıyorum müzik dinliyorum sadece. Mail atıyorum cevap gelmiyor. Koskoca papara firmasının yaptığı muameleye bak. Anadolunet firmasından zaten herkes şikayetçi gördüğüm kadarıyla. E çalışmayın kardeşim bu firmayla o zaman. Bir sürü firma var bu kadar sorunlu bir firma sizin itibarınızı zedeliyor. Kart siparişi verdiğime vereceğime pişman oldum. Tarafıma telefon yoluyla ulaşılmasını rica ediyorum maille bir yere varamayacağız. Kart kayıp mı oldu durumu nedir bilmek istiyorum.

1 Beğeni

Merhaba @enisberge :wave:t2:

İletmiş olduğun konu ile ilgili talebini oluşturduk. İşlemin ile destek ekiplerimiz en kısa sürede ilgilenecek ve sonuçlandığında Papara hesabına kayıtlı e-posta adresin üzerinden geri dönüş yapacaktır. E-posta adresini ara ara kontrol etmeni rica ederiz.

Bende aynı sorunu yaşıyorum anadolunet firması haftalardır kartımı getirmiyor kurye de doğru düzgün cevap vermiyor.

Merhaba @EminKaya :wave:t2:

Talebinin hızlı şekilde sonuçlandırılması için destek ekibimize bilgi verilmiştir. İşlemin sonuçlandığında Papara hesabına kayıtlı e-posta adresin üzerinden ya da telefon ile dönüş yaparak bilgilendirme yapılacaktır.

1 ay oldu hala kart tarafıma ulaşmadı. dağıtıcı firmanın yeri neresi gidip ben alayım? sayın yetkililer tarafıma ulaşır mısınız artık. hesabımı kullanamıyorum adam akıllı. para yatıracam yatıramıyorum.

Merhaba @enisberge :wave:t2:

Öncelikle yaşanan gecikmeden dolayı üzgünüz.

Talebinin hızlı şekilde sonuçlandırılması için destek ekibimize bilgi verilmiştir. İşlemin sonuçlandığında Papara hesabına kayıtlı e-posta adresin üzerinden ya da telefon ile dönüş yaparak bilgilendirme yapılacaktır.