Alışveriş sırasında SMS onayı alamıyorum

Merhaba, ben bir internet sitesinden ödeme yapmaya çallıştığımda, “telefonunuza gelen doğrulama kodunuzu giriniz” yazıyo ama telefonuma hiç bir SMS gelmiyor. Yardımcı olabilecek biri var mı ?

1 Beğeni

Paparaya kayıtlı telefon numaranı kontrol et eğer hala devam ediyor ise müşteri hizmetleri ile bir konuş.

destek@papara.com
0850 340 0 340

Eğer hesabına kayıtlı telefon numaranı güncellediysen müşteri hizmetlerini araman gerekmektedir.

2 Beğeni

telefon numaramı degiştirdim ama hala eski numarama kod gidiyor ve bir türlü cözemedim paparadan yeni numarayı da yaptım olmadı

1 Beğeni

Telefon numaranı güncellediysen ve 3d secure işlemlerinde hala eski numarana kod gidiyor ise müşteri hizmetlerini arayıp güncelleme yapman gerekiyor aynı sorun arkadaşımada oldu arayıp düzelttirdik.

destek@papara.com
0850 340 0 340

2 Beğeni

şöyle bir sıkıntım var hocam benim numaram değişti ve paparaya ilk eski numaram ile kayıt oldum o numara şuan kapalı hesabımı yeni numaram ile eşlememe rağmen satın alım işlemlerinde eski numara sms atıyor nasıl düzeltebilirim

1 Beğeni

Müşteri hizmetlerini arayarak sorunu izah ettikten sonra hesabını güncelleyecekelrdir ondan sonraki 3d secure işlemlerinizde kod yeni telefon nuamranıza gelecektir müşteri hizmetlerine whatsapp yoluylada ulaşabilirsin.

:email: destek@papara.com
:phone: 0850 340 0 340

2 Beğeni

Papara hesabımla ilişkili numarayı değiştirdim, ancak doğrulama kodları yeni numara yerine hala eski numarama gönderiliyor.

Örneğin yemek siparişimi online ödemeye çalışırsam, doğrulama kodu yeni numarama değil eski numarama gönderilecek.

Bu sorunu nasıl çözebilirim?

@taymo.or Merhaba,

değiştirdikten hemen sonra oraya düşmüyor olabilir, Papara destek ile iletişime geçmeni öneririm.

Destek ve Bilgi için;
destek@papara.com
0850 340 0 340
İletişime geçebilirsin.

1 Beğeni