25 saatir kodum teslim edilmedi

Dün 11 45 te 107 tlye lolde 1600 rp aldım hala teslim edilmedi sinirden patlamak üzereyim madem stok yok neden satış yapıyorsunuz insanları burda bekletiyorsunuz

1 Beğeni

Merhaba @ahmetfarukbulut85 :wave:t2:

İletmiş olduğun konu ile ilgili talebini oluşturduk. İşlemin ile destek ekiplerimiz en kısa sürede ilgilenecek ve sonuçlandığında Papara hesabına kayıtlı e-posta adresin üzerinden geri dönüş yapacaktır. E-posta adresini ara ara kontrol etmeni rica ederiz.

Knk geldimi kodun bende ayni durumdayimda güçlü metin

sana geldimi bende aynı durumdayım

Merhaba @sojah69100 :wave:t2:

Talebin ile ilgili destek ekibimiz tarafından hesabına kayıtlı e-posta adresin üzerinden geri dönüş yapıldığını görüntülemekteyiz. E-posta adresini kontrol etmeni rica ederiz :blush:

Merhaba @buraksahiner0366 :wave:t2:

Talebinin hızlı şekilde sonuçlandırılması için destek ekibimize bilgi verilmiştir. İşlemin ile destek ekiplerimiz en kısa sürede ilgilenecek ve sonuçlandığında Papara hesabına kayıtlı e-posta adresin üzerinden geri dönüş yapacaktır. E-posta adresini ara ara kontrol etmeni rica ederiz.

Merhaba. Aynı sorun bende de var 2 gündür altı üstü bir oyun kodu gelecek hala beklemedeyiz.mail de attım fakat dönüş yok. Keşke kendi sitelerinden alsaydım

aynı sorun bendede var valorantta 5550vp aldım hala gelmedi