18 Yaş altı papara Hesap Limiti yükseltilsin

Merhaba iyi günler öncelikle kendimi tanıtayım. Benim ismim Oktay 17 yaşındayım ve İnternet üzerinden sürekli işlem yapmaktayım. 18 yaş altı kişiler için uygulanan para gönderim limiti ve para alma limiti çok az ben dün herzaman ki gibi bir işlemdeyim ve bir kişiye 500 tl atmam gerekiyordu ama sınıra ulaştınız dedi ve ben o kişiye para atmak için atm ye gitmek zorunda kaldım saat akşam 22:30 sıralarında havanın soğukluğu bir yana bu hiç hoş bir olay değil 18 yaş altı kullanıcılar için para çekme para yatırma hesapta tutulan para limiti ve para gönderme limitinin sınırsız olmasını istiyorum eğer gerekiyor ise kampanya da başlatabilirim, sınırsız olmasa bile 10 bin TL olmalı bence küçük girişimci dostlarım için de güzel olur burdan papara ve ekibine sesleniyorum kartınız çok iyi ve kullanışlı sadece eklenmesi gereken şeyler var sizden ricam bu önerimi dikkate almanız teşekkür ediyorum papara ve ekibi herkese iyi günler dilerim.
Saygılarımla

3 Beğeni

Selam dostum @worhead1946 :hugs:
Aşağıya bıraktığım SSS sayfasında da görebileceğin gibi, 18 yaş altı kullanıcıların başka Papara hesaplarına para gönderme limiti 1.250 TL’dir.
https://www.papara.com/faq/#!/para-transferi/18-yas-alti-icin-para-gonderme-limiti-nedir
Bu durum mavzuat gereği böyle olmak zorunda. Diğer ön ödemeli kart kuruluşlarını da incelersen bu tutardan daha fazlasını görmen pek mümkün olmayacaktır.

Şahsi konuşmak gerekirse, bu tutar benim için fazlasıyla yeterli oluyor. Sıradan bir kullanıcı ve bir freelancer olarak bu limite takılmıyorum.

Umarım aklındaki soru işaretlerini giderebilmişimdir.
Kendine dikkat et :fist_right:

2 Beğeni