Uzun zamandır heyecanla beklediğin Papara Metal Card'ı artık satın alabilirsin! 🥳🥳🥳

Selam Paparalı, Papara’nın geliştirdiği Metal Card’ı birçoğumuz gibi senin de heyecanla beklediğini biliyoruz. Şimdi vereceğimiz haber seni çok mutlu edecek. Çünkü artık Papara Metal Card sahibi olabilirsin. Peki Papara Metal Card nedir, Papara Metal Card nereden alınır, Papara Metal Card’ın özellikleri nedir biliyor musun? Tüm cevaplar buradaki blog yazımızda, şimdi oku öğren.

4 Beğeni

Kart bedeli 1000TL çok fahiş, artık android telefonumla kart bile kullanmıyorum , NFC ile poslarda ödeme yapabiliyorken 18GR teneke parçasına 1000 lira istemek nedir?
Kart gümüş olsa hadi bi nebze anlaşılır da, bilemedim. Önce hevesle almak için davrandım sonra bi durdum düşündüm bana ne avantaj sağlicak, sonra vazgeçtim

2 Beğeni

Merhaba @senolcalisan :wave:

Kartın neden ücretli olduğu hakkında bilgi sosyal medya hasaplarında paylaşılmıştı.

Neden ücretli olduğunu özet geçmem gerekirse papra metal card yurt dışıda hiçbir işçilik ve hiçbir malzemeden kaçınmadan üretiliyor.

Papara metal card sahibi olmak için illahaki satın almaya gerek yoktur. Papara’nın sosyal medya hesaplarını aktif olarak takip ederseniz sosyal medya hesaplarında ara ara çekilişler veya oyun turnuvaları düzenlenmekte ücretsiz bir şekilde katılarak papara metal card sahibi olabilirsiniz.

2 Beğeni