Papara paramı kulandırmıyor engeledi beni heryerden

Merhabalar yarın haberleri izleyin ben izmir de hemişireyim papara binasına basın mensupların ve cimer yapıcaklarım belirtim bdk etketledim sosyal medya hesaplarım dan papara hesap param olmasına rahmen banka ibanıma para çek diyorum beni atıyor bende mail destek ekibine yazdım benden 10 gün önce evrak talep etiler kimlikli fotoğrafım e devlet evrak vs hepsin gönderdim her denileni yaptım ondan sorna hiçbir maile cevap vermedi 5 gün geçtikten sorna bizlere banka iban numaranız paylaşın dendi bende paylaştım onlar ile sorna hiçbir ses yok 4 gün geçti bende başka mail açtım papara hesap kaydetim ordan yazdım aynı dk cevap verdiler mail kaydetmeden önce yazdım merhaba para çekme işlemi yapamıyorum die 2 saat kala dönüş yaptılar diğer mail adresim baktım hiç oraya cevap veren yok telefonla aradılar gün içinde çözülcek rahat olun dedi kapatı ondan sorna aynı evrakları 2 ci actım mail adresine den gene istediler gene atım sorna bize iade işlemi için ibanın ız gönderin dediler dedim tamam gene inandım gönderdim hessp kapatmak istiyorum dedim bu arada hesap kapanmıştır die mail geldi hessp girmeye çalıştım giriyor sorun yok bunlar bizlerin sizlerin parasını çalıştırıyor ben şuan mesaideyim sabah erkenden biletim kestim show ihbar hatı fox ihbar hatı iletişime de geçtim yarın öğlen 3 de papara binasın önündeyiz basın ile beraber sizleri de dolandırdıysalar sizleri de beklerim böyle şirketler paravan şirket sizin parnız sizde güvenli bunlar da nie dursun paranız