Papara kiralanan hesaplar, Papara hesap kiralama

Merhaba arkadaşlar son zamanlarda türüyen ve gittikteçe artan bir konuya deyinmek istiyorum illaki sizde sosyal medyada görmüssünüzdür. Papara hesabınız alınır kiralanır veya hesabınız thodex borsaya kiralanır gibi gibi boş vaatlerde bulunarak hesabınızı almaya çalışırlar arkadaşlar bu ve bunun gibi durumlara inanmayın herkesin hesabı kendine özeldir ve bi başkasına devredilemez bu bi dolandırıcılıktır bazı blog ve forumlarda biraz araştırma yaptım siz hesabı verdikten sonra tüm hesab bilgileri deyiştirilerek hesaplarınız yasal olmayan sanal bahis sitelerinde kara para ve kaçak para aklamak için kullanılıyor ve bu durumda siz suçlu durumuna düşersiniz. ve bu büyük bir suç. yazıyı yazarken bu hesapların kimleri takip ettiğini nasıl insanları takip ettiğine dikkat ettim gelende papara instagram hesabını ve crypto para borsalarını takip eden kullanıcıları takip etmekteler bu konuya herkesin dikkat etmesini istiyorum bence bu konu ile ilgili paparanın tüm kullanıcılarına bildirim göndererek bilgi vermesi gerekir ! bana son zamanlarda 7,8 kişi yazdı buda bir örneği

Değerli zamanınızı ayırdığınız için teşekkürler. :mask:

merhaba @Azad, sosyal medyada ve farklı platformlarda açılan kötü niyetli hesapları 7/24 aralıksız olarak takip ediyoruz ve erişime kapatılması için çok hızlı şekilde işlemlerimizi başlatıyoruz. Senin de bahsettiğin gibi bu hesaplar tamamen kötü niyetli oluşumlardır.

Bilgi güvenliği konusunda tüm kullanıcılarımıza geçen hafta email ile bilgilendirme gönderdik. Aynı zamanda aşağıdaki linkteki blog postumuzda konuyla ilgili detaylı önlemleri paylaştık. Bilinçli bir kullanıcı olarak çevreni ve sevdiklerini bilgilendirmek istersen postumuzu paylaşabilirsin. :slight_smile:

Ayrıca bu tür hesaplarla karşılaştığında Papara’nın sosyal medya hesaplarına mesaj atarak bu profilleri bildirebilirsin. Papara’da güvenliğin en önemli önceliğimiz. Bu yüzden de en iyi uluslararası teknolojileri kullanarak çalışmalarımızı sıkı bir şekilde yürütüyoruz. :raised_hands:

1 Beğeni