Papara kart ödeme hatası

Papara kartımda bakiye olmasına rağmen hala böyle hata alıyorum. Çözümünü bilen varmı acaba

1 Beğeni

Merhaba @tolga_totti , Papara Kartının internet harcalamalarına açık olduğundan emin olunuz Ve ayrıca Abonelikler kısmından Netflix in işleme açık olduğundan emin olunuz.

İletişim;
destek@papara.com
0850 340 0 340

4 Beğeni

Aynısını spotify dede yaşıyorum. Hesabım onaylı hesap olarak gözüküyor. Icinde bakiyede var. Uygulamada paparanın ödemeler kısmına basınca tekrardan şifre veya parmak izi isteyip ana menüye taşıması. Lütfen yardımcı olursanız sevinirim. Hiçbir ödememi yapamıyorum

Internet harcamalarina açık kartım. Abonelik kısmında hiçbirşey yok. Birde şu problem var ödemeler kısmına tıklayınca parmak okuyucu veya sifre istiyor sonra tekrar ana sayfaya atıyor

1 Beğeni

Merhaba @tolga_totti :wave:

Uygulamaya giriş için parmak izi ile girmeyi kapatıp bir daha girmenizi öneririm. Tekrar aynı hatayı almanız durumunda destek ekibine mail atmanı öneririm.

İşlemini sanal kart oluşturarak deneyebilirsin.

:email: destek@papara.com

2 Beğeni

Destek mailine 2 kere mail attım geri dönüş olmadı. Dediginiz olayı yaptım fakat birşey gelişmedi. Uygulamada veya websitesinde ödemeler kısmına girince tekrar üyelik girisi istiyor ve girince ana sayfaya atıyor

1 Beğeni

İşlemini sanal kart oluşturarak denedin mi?

1 Beğeni

Şuan herhangi bir şekilde ne para transferi ne de harcama yapabiliyorum

Evet denedim Örnek veriyorum netflixte ödeme yapmaya çalıştığımda ““Kullanmaya çalıştığınız kart ile ilgili bir sorun var. Lütfen farklı bir kart kullanın veya bankanıza kartınızın uluslararası ödemeler için kullanılıp kullanılamayacağını sorun”” hatası alıyorum. Bence sıkıntı ödemeler sekmesine girdiğimde tekrar şifre isteyip sonra ana sayfaya atması. 3 gündür bunla ugrasıyorum ve hala maillerime cevap ve çözüm bulunamadı.

1 Beğeni

Papara müşteri hizmetlerini arayarak sorununuzu oradaki arkadaşlara belirtin sizlere yardımcı olacaklardır.

Ayrıca mail adresinin istenmeyen/spam/reklamlar klasörünü kontrol etmeyi unutma. Mail sağlayıcın Paparanın gönderdiği maili spam olarak algıladığı için silmiş veya spam klasörüne taşımış olabilir.

3 Beğeni

Kargo firması ilgilenmediğı için internetten başvuru yaptıgım kartı aktive edemiyorum. O yuzden o kartıda aktive edememiyorum

Selam @tolga_totti

Öncelikle yaşadığın sorunların halen çözümlenemediğine üzüldüm :confused:

Netflix ve Spotify’ zaman, zaman ilk ödeme yöntemi için kartı ilk eklediğimizde bize sorun yaşatabiliyor. Bu durumu benim de başıma geldi birkaç sefer ve genel çözümleri hem sanal kart hem de fiziksel kart (Lite, Black, Batman ve diğerleri) ile ödeme yapmayı denemek. Bu her zaman tam sonuç vermeye biliyor ancak genellikle işi yaramakta.

Eğer halen sorun yaşıyorsanız bu platformların destek ekipleriyle iletişime geçiniz. Netflix Türkiye için canlı destek ekibi var sorununuzu onlarla hızlıca çözebilirsiniz.

“Ödemeler” kısmı ile ilgili sorununu Papara’ ya e-posta atarak bildirmeni isteyeceğim. Sorun çözüldükten sonra bir sonraki güncellemede artık Ödemeler bölümüne erişim sağlayabilirsin.

Yeni Papara kartın eline ulaştıysa, uygulama içerisinden “Papara Card > (+) Yeni Kart”
adımlarından almış olduğun kartı seçerek tanımlama işlemini yapabilirsin. Kartın eline ulaşmadıysa

Lite Card için: Kartı almış olduğun sayfanın sana ileteceği kargo takip bağlantısından kartını takip edebilirsin.
Black Card için: Tahmini teslimat süresi geçtiyse durumu önce Papara’ya bildir kargo firmasına aciliyet talimatı geçerler ardından bir süre daha bekle ve yine gelmiyorsa tahmini sürede ciddi bi şekilde geçildiyse tavsiyem o kart başvurusunu iptal edip yeni bir başvuruda bulunman iyi olacaktır.

Not: Papara 'ya attığın mailler en kısa sürede cevaplanır. Bazen cevaplanmış olabilir ancak göremeyebilirsiniz. Bu durumda mail servisinden “Spam/İstenmeyen/Önemsiz” gibi klasörleri de günlük olarak kontrol ediniz. Eğer Papara maili, mail servisiniz tarafından spama düştüyse ana klasörünüzde göremezsiniz ve bildirimi alamayabilirsiniz.

Papara İletişim

:envelope_with_arrow: destek@papara.com
:telephone_receiver: 0850 340 0 340

2 Beğeni