Papara hesabıma para yatırdım ama açıklamaya Papara numaramı yazmayı unuttum

merhabalar 19 mart cuma günü saat 16:11’de paparaya açıklama kısmına numaramı yazmayı unuttum ve bir miktar para yükleme işleminde bulundum kuveyttürk bankası aracılığı ile

sorun şu ki papara açıklama kısmı boş olan yatırma işlemlerini iade ediyor diye biliyorum fakat iade işlemide yapılmadı para yok oldu resmen

kendi banka hesabımdan kendi papara hesabıma yatırdım o konuda sorun yok
aradım fakat hattımda kontör yoktu başka numaradan aradım destek ekibi bana mail atmamı söyledi mail attım fakat geri dönüş yok
hesabıma para yükleme açısından limit sıkıntımda yok

fakat para ortalıkta yok ne geri iade edildi nede bakiyeme yansıdı ilk başta düşündüm hafta sonuna girdik diyemi böyle oldu yoksa başka sebepten ötürümü? anlam veremedim beklemekteyim.

2 Beğeni

Açıklama kısmına Papara numaramı yazmayı unuttum nasıl paramı geri alabilirim

1 Beğeni

@hbpacr Merhaba,
Herhangi bir işlem yapmana gerek yok.
Paran kısa bir süre içerisinde hesabına iade edilecektir.

Destek ve Bilgi için;
destek@papara.com
0850 340 0 340
İletişime geçebilirsin.

1 Beğeni

Papara numaramı yazmadan garanti Bankası ile bir miktar para yolladım. Geri iadesi olur yazıyor. Burada ne zaman ve nasıl bilgilendirmisiniz.

1 Beğeni

Merhaba, papara hesabıma dün akşam 55 tl yükledim papara numaramı yazmayı atladığım için ödeme geçmedi destek ekibine yazdım ama dönüş olmadı ne yapmam gerekli bilgi verirmisiniz

1 Beğeni

1 gönderiler var olan bir konu içinde birleştirildi: 2021 cashback önerileri

Kac gün icinde geri iade yapilir maximum?

1 Beğeni

@ibrahimarslan9195 Merhaba,

1 Beğeni

Merhaba, papara numaramı yazmadan para yolladım. IBAN numaramı mail atmamı istediler gönderdim. Geri ödeme ne zaman hesabıma geçer acaba ?

1 Beğeni

Bankadan papara hesabıma para gönderirken papara numarasını yazmayı unuttuk. yardımcı olun lütfen.

1 Beğeni

Merhaba, Kuveyt Türk Bankası hesabımdan 500 Türk lirası yatırdım ama açıklamasına Papara’da hesap numaramı yazmak yerine “Papara” yazdım
Geri ödeme işlemi ne kadar sürer?

1 Beğeni

@necatibagatir @meseakif Merhaba,

1 Beğeni

Hızlı yanıt için teşekkür ederim. Paramı mümkün olan en kısa sürede geri almayı umuyorum.

1 Beğeni

Merhaba, dün bir e-posta gönderdim ve bu şekilde cevapladılar, bu geri ödeme yapılacakları anlamına mı geliyor?

Bu şekilde cevapladılar
Değerli Kullanıcımız,

Para yatırma işlemlerini doğru yaptıysanız ve açıklama alanına Papara numaranızı yazdıysanız para yatırma işleminiz hesabınıza yansıtılacaktır.

Mobil ve web uygulamamıza girişte yaşanan gecikme sorunu düzelmiştir. Bunun dışında farklı bir işlemle ilgili talep yaptıysanız, müşteri hizmetleri ekibimiz en kısa sürede size yanıt verecektir.

Anlayışınız için teşekkür eder, bu aksaklık için özür dileriz.

Saygılarımızla.

1 Beğeni

@ibrahimtatary Merhaba,

Yazmadıysan Papara hesabına geçmez iade edilecektir

Destek ve Bilgi için;
destek@papara.com
0850 340 0 340
İletişime geçebilirsin.

1 Beğeni

S.a papara ya para atarken hesap no yazmayı unuttum parayı nasıl geri alırım yada hesaba geçer ?

1 Beğeni

Ben papara numaramı girmeden para yolladım para gelmedi hesaba ne yapmalıyım

1 Beğeni

@emrebuut @tayfunaylanc42 Merhaba,
Önceki yazılanları okursan senin için faydalı olabilir.

1 Beğeni

Teşekkürler, para banka hesabıma iade edildi, kişisel deneyimlerimi arkadaşlarımla paylaşmak istiyorum.
Papara numaranızı girmeyi unuttuysanız endişelenmeyin, bir haftadan kısa bir süre içinde miktar kişisel hesabıma iade edildi.
Bir dahaki sefere paparaya numaranızı girdiğinizden emin olun. :partying_face: :smiley:

2 Beğeni

Merhaba paranız hesaba yattımı acaba? Benimde aynı şey oldu merak ettim ne kadar sürede geri yatar diye?

1 Beğeni