Netflix ödeme hatası alan var mı?

Merhaba,
Amazon ve Netflix için Papara kullanıyorum, abonelik günleride aynı. Amazon gereken parayı çekti fakat az önce netflix’e girmek istediğim zaman ödeme alınamadı dedi. Ve “kullanmaya çalıştığınız ödeme yöntemi ile ilgili bir sorun var” diyor. Papara sanal kart ile kullanmaktaydım. Sanal kartı iptal edip tekrar denedim fakat sorun devam etmekte. Kart ve asıl kart alışverişe,internete açık. Sanal kart limitini kaldırıp o şekildede denedim olmuyor. Böyle birşey son zamanlarda yaşayan var mı?

Merhaba,
ben çok uzun süredir Papara kullanıcısıyım böyle bir durum ile hiç karşılaşmadım eğer bir problem olduğunu düşünüyorsan papara ekibi ile iletişime geçmen daha sağlıklı olacaktır.

Destek ve Bilgi için;
destek@papara.com
0850 340 0 340
İletişime geçebilirsin.

papara black kart ile netflix üyeliği almaya çalışıyorum ancak bir sorun oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyin diye hata veriyor ve alamıyorum

1 Beğeni

Merhaba @hazmanbugra :wave:

Birden çok fazla giriş yapmayı denediysen telefonun belli bir süreliğine blocklanmış olabilir. Hata yazısında belirttiği gibi biraz bekledikten sonra tekrar deneyiniz veya direk olarak bilgisiyarda deniyorsanız gizli sekme üzerinden işleminize devam etmeye çalışın veya mobilden yapıyorsanız başka bir telefon üzerinden işleminize devam edin.

1 Beğeni