Başkasının banka hesabından para yatırırsam ne olur?

Merhaba paparadan sanal kart oluşturdum ve ablamdan para istedim ona paparanın bana verdiği ibanı attım ama sonradan dikkat ettim banka hesabının kendi adıma olması gerekiyormuş. Bunu çok geç fark ettim. Şimdi paraya ne olacak?

2 Beğeni

Para Gönderen kişinin hesabına iade edilir merak etme :smiley:

3 Beğeni

Arkadeșim ziraat kartından papara kartımına para atım ama hala gelmedi

2 Beğeni

Maalesef sizin üstünüze olmayan banka hesaplarından Papara’nıza para gönderilemiyor. Henüz böyle bir özellik yok.

2 Beğeni

Farklı bankadan para transferi alma

2 Beğeni

Bu konudadaki görüşünüzü aşağıdaki konuya beyan ediniz.

Bana bi yakınım para göndermişti sonra hesabıma geçmeyeciğini öğrendim ve yakınım mail atıyor iban dekontu iade yapmıyolar tam olarak başka ne yapmak gerekiyor

1 Beğeni

Baska banka hesabi paparama gonderebilirmi yani baska isme ait bakaciliktan papara hesabima para atabilirmi

1 Beğeni

kendi adına bir banka hesabından paparaya para gönderebilirsin.
Buraya tıklayarak nasıl yapacağını öğrenebilirsin

1 Beğeni

Ablamdan para istedim, kendi papara hesabıma. Parayı gönderdi ve şu an başka hesaptan aktarılamayacağını öğrendim. Ne yapmam lazım?

1 Beğeni

Para tekrar gönderen kişinin hesabına aktarılacaktır, bir şey yapmana gerek yok :smiley:

1 Beğeni

Papara hesabıma farklı bir ziraat hesabından para yatırdım. Para hesabıma geçmedi ne yapmalıyım

1 Beğeni

Arkadaşım bana banka hesabından para gönderdi ama parayı henüz almadım.
Papara numaramı açıklamaya yazdığından emin oldu ama işe yaramadı.

1 Beğeni

@srknsrmnl Merhaba,
Bir şey yapmana gerek yok para ziraat hesabına geri iade edilir.

1 Beğeni

@othab123 Merhaba,
Sendenin dışında biri banka hesabıyla senin papara hesabına yükleme yapması mümkün değil para gönderen kişinin hesabına iade edilir.

Papara hesabıma başka hesaptan para gönderdim para çekildi paparaya gelmedi bu paranın geri iadesi olur mu

1 Beğeni

Bana ait olmayan bir banka hesabından papara hesabıma para transferi yaptım. Bu şekilde bir transfer olmayacağını sonradan öğrendim. Sonrasında param geri iade olmadı. Ne yapmalıyım?

1 Beğeni

@batuhanyc65 Merhaba,
Evet, para iadesi kısa süre içerisinde hesabına geçmiş olur.

Destek ve Bilgi için;
destek@papara.com
0850 340 0 340
iletişime geçebilirsin

1 Beğeni

@tahsin.aksak63 Merhaba,
Para iadesi kısa süre içerisinde hesabında geçmiş olur.

Destek ve Bilgi için;
destek@papara.com
0850 340 0 340
iletişime geçebilirsin

2 Beğeni

Babamdan aldığım EFT yoluyla ziraatten para aldım fakat sadece alıcı kendi kartı olması gerektiğini unuttum ve babamın banka hesabına para iadesi yapılmasını istiyorum

1 Beğeni