Soru Sor kategorisi hakkında

Binlerce Papara kullanıcısına soru sor, hızlıca cevap al.

4 Beğeni

qr bölümünü ters yapmışsınız.odeme yaparken qr kod oluşturmamız lazimdi

2 Beğeni

Merhaba Paparalı :slight_smile: ödeme yaparkende QR kod kullanarak işlem yapabirsin. Ödemeyi göndermek istediğin kişinin QR kodunu sana yollamasını iste ve galerinden seçeceğin QR kod ile ödemeni hızlıca yolla :slight_smile:

2 Beğeni

Merhaba ben şimdi lite kart bide black kart aldım ikl lite kartı aldım sonra black kartı ikisininde hesabı aynı lite karta Para attım o gözüküyo ama black kartın içindeki oarayı nerden bakıcam

merhaba @hefeturann83, Papara hesabında bulunan bakiye aynı zamanda kartların ile kullanabileceğin bakiyedir. Kartlarının hepsi kullandığın Papara hesabına bağlı olduğu için hesabında ne kadar varsa kartlarınla da harcayabileceğin tutar o kadardır. Kartların ayrı bakiyeleri bulunmuyor. Bir Papara hesabına birden fazla kart ekleyebilirsin ama kullanabileceğin tutar Papara hesabında olan kadardır. Umarım soruna yanıt olmuştur. :slight_smile:

1 Beğeni

1gönderiler yeni bir konuya bölündü: Onaylı hesaplarda banka transferi gerekliliği

Black card sahibi olmadan sözleşmeli olmak mümkünmü

@khvchalil003 Merhaba,

Bu mümkün değil. Kartı kuryeden teslim alırken sözleşme de imzalıyorsun başka türlü sözleşmeli hesaba geçiş yapamazsın.

1gönderiler yeni bir konuya bölündü: Sanal Kart numarası, son kullanma tarihi ve cvc bilgileri nerede?

Hello can someone please advise if there is a limit for the value of online transactions. I am trying to buy from an american website in USD.
FYI currently my account is verified (waiting for my black card)
Also if it is possible to make payments, I would load my USD account or TL account?
Thank you appreciate any help here!

1 Beğeni

Hello @danielefrancis6 Welcome to Papara Topluluk. Nice to see you :blush:

You can read the articles below for answers to your questions.
(Click) Can I spend in foreign currency with my Papara cards? [ENG]
(Click) How can I set a limit for my Papara Card? [ENG]
If you have any other questions, you can write again. I wish you a good day.

4 Beğeni

paparadan başka papara hesabına para transferi yaptım ve para gönderildi gözüküyor ama para karşı tarafa gitti gözükmüyor. Ne yapabilirim acaba?

1 Beğeni

Merhabalar @beyzademir1525 :wave:

Dekont ile birlikte papara müşteri hizmetlerine sorunu bildirmen takdirinde size yardımcı olacaklardır.

:email: destek@papara.com
:phone: 0850 340 0 340
:thought_balloon: Whatsapp Destek

Yeni çıkan metal kartı bende çok almak istiyorum ama hiçbir özellikli belirtmemişsiniz özelliklerini ne zaman veya nasıl öğrenebilirim?

1 Beğeni

Selamlar @umutsahin1950 :wave:

Şuanda açıklanan bir özelliği bulunmamakta metal kart hakkındaki duyuruları Papara İnstagram veya Papara Blog üzerinden ulaşabilirsin.

1 Beğeni

İmzaladığımız sözleşme neyle ilgilidir

1 Beğeni

Merhaba @ayazkayrakayabasi06 :wave:

Sözleşme içeriğine https://www.papara.com sayfasının en alt kısmında bulunan kullanım sözleşmesine tıklayarak ulaşabilirsin.

1 Beğeni

Banka hesabımdan papara hesabıma eft işe yatırma işlemi yapıcaktım açıklama kısmına papara hesap noyu yazmamışım param askıda kaldı ne yapmalıyım

1 Beğeni