Genel Sohbet kategorisi hakkında

Bir kategoriye ihtiyaç duymayan veya mevcut herhangi bir kategoriye uymayan konularla alakalı paylaşımlarınızı bu kategori altında paylaşabilirsiniz.

1 Beğeni

qr bölümünü ters yapmışsınız.odeme yaparken qr kod oluşturmamız lazimdi

1 Beğeni

Merhaba Paparalı :slight_smile: ödeme yaparkende QR kod kullanarak işlem yapabirsin. Ödemeyi göndermek istediğin kişinin QR kodunu sana yollamasını iste ve galerinden seçeceğin QR kod ile ödemeni hızlıca yolla :slight_smile:

1 Beğeni

Merhaba ben şimdi lite kart bide black kart aldım ikl lite kartı aldım sonra black kartı ikisininde hesabı aynı lite karta Para attım o gözüküyo ama black kartın içindeki oarayı nerden bakıcam

merhaba @hefeturann83, Papara hesabında bulunan bakiye aynı zamanda kartların ile kullanabileceğin bakiyedir. Kartlarının hepsi kullandığın Papara hesabına bağlı olduğu için hesabında ne kadar varsa kartlarınla da harcayabileceğin tutar o kadardır. Kartların ayrı bakiyeleri bulunmuyor. Bir Papara hesabına birden fazla kart ekleyebilirsin ama kullanabileceğin tutar Papara hesabında olan kadardır. Umarım soruna yanıt olmuştur. :slight_smile: