Cashback önerileri / Dijital oyun platformları, alışveriş siteleri, eğitim platformları

Merhaba,
Cashback programımızı devamlı güncel tutmaya önem veriyoruz. Markaları ve kategorileri belirlerken de döneme ve ihtiyaçlarına uygun olarak planlamaya çalışıyoruz. Bu önerini de dikkate alacağız. Bizimle fikirlerini paylaşmaya devam edersen seviniriz. Teşekkürler!

3 Beğeni

Storytel de cashback olması çoğu papara kullanıcısını mutlu edeceğini düşünüyorum benim naçizane ricamdır

4 Beğeni

Merhaba,Cashback sistemine Xbox Game Pass üyeliğini de dahil etseniz çok güzel olacak.Her ay ödeme yapıyoruz ve papara bu konuda yardımcı olsa çok güzel olur:)Amazon prime üyeliği de dahil edilebilir.

3 Beğeni

Film-Dizi kategorisinde daha fazla platform kampanyası görmek güzel olur.Rakiplerinizin birçoğunda cashback kampanyası daha fazla platformu destekliyor.

2 Beğeni

Yemeksepetinin yan uygulaması olan Banabi için bir chashback programı düşünüyor musunuz?

2 Beğeni

Yemek Sepeti Cashback çok iyi olur.

2 Beğeni

Merhaba,
Geforce Now, Turkcell game+, yemek sepeti, hepsiburada gibi markalar için Cashback gelirse çok iyi olur.

3 Beğeni

Xbox game Pass

4 Beğeni

Storytel çok iyi olurdu.

3 Beğeni

gamepass +1 !!!

2 Beğeni

Hadi amaa Steam var, PsNetwork bile eklendi… Yeni başlık açmaktansa +1 “XboxStore” diyorum :stop_sign: :video_game: :joystick:

4 Beğeni

xbox game pass bekliyoruz

1 Beğeni