3D secure özelliğini kapatabilir miyim?

Merhaba papara nin cashback özelliği var bildiğiniz üzere bende bu programdan yararlanarak Netflix almak istiyordum fakat papara kartın 3D secure özelliği açık olduğu için kart netflixte geçmiyor ve Netflix kabul etmiyor bu sorunun bir çözümü var mı 3D secure özelliği kapatılabilir mi?

2 Beğeni

Merhaba,
3D secure özelliğini kapatamıyorsun diye biliyorum ve Netflix ile 3D secure para çekmemesi ile alakalı olduğunu düşünmüyorum kartınızın online alışverişlere açık olduğundan emin olmanızı öneririm fakat hatanız hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek için Papara ekibi ile iletişime geçmenizi öneririm.

Destek ve Bilgi için;
destek@papara.com
0850 340 0 340
İletişime geçebilirsin.

1 Beğeni

Öncelikle aramıza hoş geldin @enes.keles200858 :hugs:

Dostum @barisdemirvr 'in bahsettiği gibi, 3D Güvenlik özelliği kapatılamıyor.
Bu özellik, kötü niyetli kişiler tarafından kart bilgilerine ulaşılsa bile kartından bir kuruş bile para çekilememesi konusunda çok kritik bir öneme sahip. (Bkz: İnternetten Alışveriş Yapmanın Güvenilir Yolları)

Netflix uygulamasında 3D Güvenlik özelliği olan kartlar için herhangi bir sınırlama bulunmuyor. Bulunamaz zaten. Ülkemizdeki çoğu kredi/banka kartında bu özellik zorunlu olarak mevcuttur.

Hata almanın sebebi, Netflix kaynaklı bir ödeme sorunu olabilir.
Bu konuda sana tavsiyem, Papara kartının kullanıma açık olduğundan ve Kart Ayarları > Abonelikler kısmından Netflix için ödemelerin açık olduğundan emin olduktan sonra öncelikle Netflix Destek Ekibi ile iletişime geçmen olacaktır.

Eğer sorun çözülmezse Papara Destek ekibi ile iletişime geçip, konu hakkında en doğru desteği alabilirsin :100:

Papara İletişim Sayfası
Papara E-posta: destek@papara.com
Papara Müşteri Temsilcisi: 0850 340 0 340

Umarım yardımcı olabilmişimdir. Herhangi bir sorun olursa her zaman yeni konu oluşturup kafandaki soru işaretlerini giderebilirsin. Kendine çok iyi bak :blush:
~ Kerem

3 Beğeni